Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
116 kez izlendi
OHA Diyorum 2017 Full HD izle

OHA Diyorum 2017 Full HD izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 0.0/10 Yönetmenliğini Ersan Özer üstlendiği yapımcılığını Ersan Özer para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Fırat Sobutay , Bahar Şahin , Alper Rende , Melih Abuaf yer almaktadır. Fırat’ın (Fırat Sobutay) arabası çalınınca, arabada kalan ve kızının tüm fotoğraflarının bulunduğu hard disk de gitmiştir. Fırat, yanına arkadaşları Melih (Melih Abuaf) ve Alper’i (Alper Rende) alarak hard diski bulabilmek için maceralı bir yolculuğa çıkarlar.OHA Diyorum izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. OHA Diyorum tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

OHA Diyorum film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. OHA Diyorum filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek OHA Diyorum full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın