HD Jet Film izle adresinde yönetim kurulu kararı ile hiç bir yerli yapım içerik paylaşılmayacaktır. Yalnızca yabancı filmleri bulabilirsiniz. (Kimseyi aldatmıyoruz kimseyi kandırmıyoruz vaktinizi çalmıyoruz, emeğe saygı için bize destek olmak için yabancı film izleyiniz.)

Alternatif Kaynaklar
3 views. kez izlendi
O… Çocukları 2008 Full HD izle
8.1

O… Çocukları 2008 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2008
  • Yönetmen :Murat Saraçoğlu
  • Senaryo :
  • Oyuncular :Özgü Namal , Demet Akbağ , Sarp Apak , Altan Erkekli , İpek Tuzcuoğlu

İMDB 8.1/10 Yönetmen koltuğunda ismini iyi duyurmuş başarılı yapıtlara imza atmış tecrübeli Murat Saraçoğlu oturmaktadır. Oyuncu kadrosunda Özgü Namal , Demet Akbağ , Sarp Apak , Altan Erkekli , İpek Tuzcuoğlu rol almaktadırlar. 12 Eylül 1980 ihtilalinden sonra siyasi suçlu olarak aranan bir karı-koca yurtdışına kaçmaya karar verir. Ama çocukları bu konuda onlar için en büyük engeldir.O… Çocukları izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. O… Çocukları yerli film izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

O… Çocukları tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. O… Çocukları filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek O… Çocukları full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın