Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
30 kez izlendi
Novo +18 Erotik Film izle

Novo +18 Erotik Film izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 5.8/10 Daha önce Gece Bekçisi ve Tokyo Eyes gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Jean-Pierre Limosin yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Paz Vega, Eduardo Noriega, Anna Mouglalis, Julie Gayet, Eric Caravaca rol almaktadır.Graham’ın hafızası yaşanan olayları sadece bir gün tutabiliyor. Ve her yeni güne, pırıl pırıl, boş bir defteri andıran bir zihinle başlıyor. Bazı günler, kadınlarla tanışıyor, etkileniyor, bir ilişkiye başlıyor ve sabah uyandığında hepsini unutuyor. Günübirlik ya da gecelik ilişkiler sadece Graham söz konusu olduğunda dikkat çekmiyor!..Adamın çevresi, bu balık hafızasını kullnamak isteyen kadınlarla doludur. Yaşadıklarını not almasına rağmen, olayları unutmaya devam etmektedir. Filmin Akıl Defteri’ni anımsatmasına çok da aldanmayın, bu film aşktan bahsediyor. Graham’in kimseye benzemeyen aşk yaşamından
Novo izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Novo Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Novo tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Novo filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Novo full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın

  1. Mahsun dedi ki:

    olgun ateşli ve kapalı bayanlar arasın 0544 221 ** **