Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
43 kez izlendi
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden (Full HD) Türkçe Dublaj izle

Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden (Full HD) Türkçe Dublaj izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 7.7/10 Sitemizden 1080p seçeneği ile Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden Full HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Kaplumbağaların azılı düşmanı Shredder, cezaevine nakledilirken doktor Baxter Stockman’ın yönettiği Foot Clan tarafından kaçırılmaya çalışılır. Bu esnada Shredder farklı bir boyuta geçerek Beyin (Krang) ile karşılaşır. Yaptıkları anlaşma gereği çok güçlü bir mutant bileşenini yanında götürür ve bunu kullanarak nakil aracında tanıştığı Rocksteady ve Bebop’ı çok güçlü mutantlara dönüştürür. Kaplumbağalar Shredder ve bu güçlü mutantların yanında Beyin ile de mücadele etmek ve New York’ta güvenliği tesis etmek zorunda kalacaktır. Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden tek parça izle HdJetFilmizle Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden 1080p tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden türkçe dublaj izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden hdjet izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin, hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın