Alternatif Kaynaklar
379 views. kez izlendi
Netekim Karakolu 2015 Full HD izle
3.9/10

Netekim Karakolu 2015 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2015 - Türkiye
  • Yönetmen :Yasin Korkmaz
  • Oyuncular :Birol Ünel, Deniz Sandalcı, Sinan Uğuz, İbrahim Özcan

İMDB 3.9/10 Yönetmenliğini Yasin Korkmaz üstlendiği yapımcı kadrosunda Elif Çetinel para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Birol Ünel, Deniz Sandalcı, Sinan Uğuz, İbrahim Özcan yer almaktadır. 1970 yılında Toroslar’ın eteklerinde yaşayan bir grup genç amatör olarak sinema filmi çekmeye kalkışır. Karşılaştıkları ilginç olaylardan dolayı film yarım kalır. 12 Eylül 1980 askeri darbesinde gençlerden birinin evinde çektikleri filme ait fotoğraflar, senaryo ve 16mm film makaraları bulunur. Gençler aksiyon filmi çekmek istemiştir. Başta film çekmeye çalışan gençler olmak üzere filmde oynayan bütün köylü silahlı suç örgütü kurmaktan ve gerilla eğitimi almaktan günlerce karakolda kalır ve sorgulanır. Köylünün ifadeleri doğrultusunda örgütün arkasında Stalin mi? Franko mu? Ya da Churchill (Çörçil) mı? Olduğu konusu da komutanın kafası karışmıştır. Netekim Karakolu izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Netekim Karakolu tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Netekim Karakolu film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Netekim Karakolu filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Netekim Karakolu full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın