Alternatif Kaynaklar
161 views. kez izlendi
Nefesim Kesilene Kadar 2015 izle Full HD
5.9/10

Nefesim Kesilene Kadar 2015 izle Full HD

  • Yapım Yılı - Ülke :2015 - Türkiye , Almanya
  • Yönetmen :Emine Emel Balcı
  • Oyuncular :Esme Madra, Rıza Akın, Sema Keçik, Ece Yüksel, Adem Yavuz Özata

İMDB 5.9/10 Yönetmenliğini Emine Emel Balcı üstlendiği yapımcı kadrosunda Nadir Öperli, Titus Kreyenberg para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Esme Madra, Rıza Akın, Sema Keçik, Ece Yüksel, Adem Yavuz Özata yer almaktadır. Serap bir tekstil atölyesinde ortacıdır. Ablası ve eniştesiyle birlikte yaşamak, onun için giderek çekilmez bir hal almıştır. Serap’ı ayakta tutan tek şey, uzun yol şoförü olan babasıyla yeni bir eve çıkabilme umududur. Sürekli uzaklarda olan babasının kayıtsızlığı arttıkça köşeye sıkışan Serap, ipleri eline almaya karar verir. Nefesim Kesilene Kadar izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Nefesim Kesilene Kadar tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Nefesim Kesilene Kadar film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Nefesim Kesilene Kadar filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Nefesim Kesilene Kadar full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın

  • yusuf says:

    kesinllikle tavsiye ederim bence hemen izleyin ama 1 den izlemeye baslayinki anlayasiniz cunku bagimli birbirine filmler tesekurler hdjetfilmizle✔✔✔

  • Ercan says:

    Umarım acılır