Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
24 kez izlendi
Muhteşem ve Kudretli Oz 2013 Full HD izle

Muhteşem ve Kudretli Oz 2013 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 7.2/10 Yönetmenliğini Sam Raimi üstlendiği yapımcılığını Joe Roth , K.c. Hodenfield para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda James Franco , Mila Kunis , Rachel Weisz , Michelle Williams , Zach Braff yer almaktadır. Oscar Diggs (James Franco) küçük çaplı bir sirk sihirbazıdır. Ayrıca pek de ahlaklı biri değildir. Toz toprak içindeki Kansas’tayken kendini bir anda canlı Oz diyarında bulan Oscar, turnayı gözünden vurduğunu düşünür. Şöhret ve servet kazanması çok kolay olacaktır. Tabii üç cadıyla tanışana dek… Bu üç cadı; Theodora (Mila Kunis), Evanora (Rachel Weisz) ve Glinda, (Michelle Williams) Oscar’ın; herkesin beklediği o müthiş sihirbaz olduğuna bir türlü ikna olmaz. İstemeden Oz Diyarı’nın ve sakinlerinin büyük sorunlarıyla karşı karşıya kalan Oscar, çok geç olmadan kimin iyi kimin kötü olduğuna karar vermek zorundadır. İllüzyon ve becerikliliğiyle hatta biraz da büyüyle sihrini konuşturan Oscar, kendini büyük ve güçlü Oz Büyücüsü’ne dönüştürmekle kalmaz, daha iyi de bir adam hâline getirir.Muhteşem ve Kudretli Oz izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Muhteşem ve Kudretli Oz tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Muhteşem ve Kudretli Oz film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Muhteşem ve Kudretli Oz filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Muhteşem ve Kudretli Oz full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın