Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
11 kez izlendi
Mitt 2014 Full HD izle

Mitt 2014 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 7.0/10 Daha önce Resolved gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Greg Whiteley yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Barack Obama, John McCain, Mitt Romney rol almaktadır.Mitt Romney 2012 ABD başkanlık seçimleri’nde Cumhuriyetçi Parti’nin başkan adayı olarak Barack Obama’ya karşı verdiği yarışın kendi ve ailesi tarafından yürütlen kampanyaların ve yaşadıklarının hikayesi.
Mitt izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Mitt Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Mitt tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Mitt filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Mitt full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın