Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
13 kez izlendi
Midnight Special 2016 Full HD izle

Midnight Special 2016 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 7.1/10 Daha önce Sığınak ve kaçak gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Jeff Nichols yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Kirsten Dunst , Michael Shannon , Joel Edgerton , Sam Shepard , Adam Driver rol almaktadır.Alton Meyer (Jaeden Lieberher) etrafındaki arkadaşlarında oldukça farklı, hatta tuhaf denecek karakterde bir çocuktur. Kimsede olmayan güçleri ve anlaşılmaz zayıf yönleri vardır.
Midnight Special izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Midnight Special Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Midnight Special tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Midnight Special filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Midnight Special full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın