Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
38 kez izlendi
Maymunlar Cehennemi 1 Başlangıç (Full HD) Türkçe Dublaj izle

Maymunlar Cehennemi 1 Başlangıç (Full HD) Türkçe Dublaj izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 8.3/10 Sitemizden 1080p seçeneği ile Maymunlar Cehennemi 1 Başlangıç Full HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Maymunlar Cehennemi 1 Başlangıç film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Film, günümüz San Francisco’sunda maymunların zeka gelişimlerini inceleyen bir adamın bu deneyle ilgili tüm tecrübelerini anlatıyor.

insanlar ve maymunlar arasındaki savaşta çok önemli bir figür haline gelen genç bir bilim adamı etrafında gelişiyor. wild rodman (james franco), maymunlar üzerinde Alzheimer hastalığına çare bulmak için testler yapıyor fakat maymunlardan Ceaser adındaki biri, hızlı gelişim göstermeye başlıyor… Maymunlar Cehennemi 1 Başlangıç Full HD izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Maymunlar Cehennemi 1 Başlangıç tek parça izle HdJetFilmizle Maymunlar Cehennemi 1 Başlangıç 1080p tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Maymunlar Cehennemi 1 Başlangıç türkçe dublaj izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Rise of the Planet of the Apes filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Maymunlar Cehennemi 1 Başlangıç hdjet izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin, hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın