Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
26 kez izlendi
Malena +18 Erotik Film izle

Malena +18 Erotik Film izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 7.5/10 Daha önce Artist ve Daltonlar gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Giuseppe Tornatore yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Monica Bellucci, Giuseppe Sulfaro, Gabriella Di Luzio, Matilde Piana, Vitalba Andrea rol almaktadır.Savaşan bir dünya… Ergenlik çağında bir çocuk… Ve onun hayatını ebediyen değiştirecek bir kadın…CENNET SİNEMASI ile uluslararası üne kavuşan İtalyan yönetmen Tornatore, yine kendi çocukluk yıllarından izler taşıyan bir duygusal filmle karşımızda:İkinci Dünya Savaşı yıllarının Sicilya’sında, savaşın dul bıraktığı genç kadın Maléna’nın kasabaya gelişiyle birlikte ergenlik çağındaki bir erkeğin fantazi dünyası renkleniverir. Fakat Maléna’dan tek etkilenen o değildir ve bu hassas durum kasaba halkını galeyana getirecek boyutlara doğru tırmanır
Malena izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Malena Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Malena tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Malena filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Malena full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın