HD Jet Film izle adresinde yönetim kurulu kararı ile hiç bir yerli yapım içerik paylaşılmayacaktır. Yalnızca yabancı filmleri bulabilirsiniz. (Kimseyi aldatmıyoruz kimseyi kandırmıyoruz vaktinizi çalmıyoruz, emeğe saygı için bize destek olmak için yabancı film izleyiniz.)

Alternatif Kaynaklar
1 views. kez izlendi
Mahrumlar 2016 Full HD izle
5.6

Mahrumlar 2016 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2016
  • Yönetmen :Özer Kızıltan
  • Senaryo :
  • Oyuncular :İsmail Hacıoğlu , Ayşen Gruda , Serhat Özcan , Ali Barışık , Eda Ece

İMDB 5.6/10 Yönetmen koltuğunda ismini iyi duyurmuş başarılı yapıtlara imza atmış tecrübeli Özer Kızıltan oturmaktadır. Oyuncu kadrosunda İsmail Hacıoğlu , Ayşen Gruda , Serhat Özcan , Ali Barışık , Eda Ece rol almaktadırlar. Kutlu mahrum ve müjdat mahrum soy adları gibi mahrum hayatlar yaşamaktadırlarMahrumlar izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Mahrumlar yerli film izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Mahrumlar tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Mahrumlar filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Mahrumlar full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın