Alternatif Kaynaklar
2 views. kez izlendi
Kuzular Kurtlara Karşı 2016 Full HD izle
6.9

Kuzular Kurtlara Karşı 2016 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2016 - Rusya , ABD , İngiltere
  • Yönetmen :Andrey Galat, Maxim Volkov
  • Senaryo :
  • Oyuncular :Seslendirenler : Tom Felton, Thomas Ian Nicholas, China Anne McClain, Ruby Rose, Ross Marquand

İMDB 6.9/10 Birlikte ilk film yöneticiliğini yapan Andrey Galat, Maxim Volkov yeni bir film ile bizlerle. Seslendirenler : Tom Felton, Thomas Ian Nicholas, China Anne McClain, Ruby Rose, Ross Marquand rol almaktadır.Çok güzel bir köyde barış yaşayıp giden bir koyun sürüsü, yakınlarına gelen bir kurt sürüsü yüzünden tehdit altındadır. Kurt sürüsünde ise bambaşka hesaplar yapılmaktadır. Sürünün yaşlı lideri Magra, yerini alacak kurdun düşmanlarına karşı kendisini kanıtlaması gerektiğini söylediğinde vahşi ruhlu Ragear ve son derece ciddiyetsiz, şakacı bir karakteri olan Gri liderliğe talip olurlar. Kendisinden ayrılan kız arkadaşı Bianca’nın sevgisini yeniden kazanabilmek için gücünü kanıtlamaya karar veren Gri, Çingeneler’den aldığı bir iksir sonucunda koça dönüşünce işler iyice karışır.
Kuzular Kurtlara Karşı izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Kuzular Kurtlara Karşı Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Kuzular Kurtlara Karşı tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Kuzular Kurtlara Karşı filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Kuzular Kurtlara Karşı full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın