Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
17 kez izlendi
Kutu 314 2016 Full HD izle

Kutu 314 2016 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 6.4/10 Daha önce Yasak Bölge ve Patlama gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Daniel Calparsoro yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Luis Tosar, Rodrigo De La Serna, José Coronado, Raúl Arévalo, Luciano Cáceres rol almaktadır.El Uruguayo tarafından yönetilen bir grup hırsız, bir bankayı soyarlar ve kazdıkları tüneli kullanarak terk edilmiş bir tren istasyonuna gelirler. Başbakanın basın danışmanı, bu çetenin aslında kaza geçirerek komaya giren eski devlet adamı Gonzalo Soriano’nun, içinde çok önemli belgeler bulunan 314 numaralı kasasının peşinde olduğunu öğrenir.
Kutu 314 izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Kutu 314 Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Kutu 314 tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Kutu 314 filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Kutu 314 full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın