Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
12 kez izlendi
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit 2016 Full HD izle

Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit 2016 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 7.6/10 Daha önce başarılı ve aksiyon gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Roland Emmerich yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Liam Hemsworth , Jeff Goldblum , Bill Pullman , Maika Monroe , William Fichtner rol almaktadır.Kurtuluş Günü’nün üzerinden 20 yıl geçmiştir ve tüm dünya devletleri birlikte çok daha gelişmiş bir savunma sistemini kullanmaktadır.
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın