Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
17 kez izlendi
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit 2016 Full HD izle

Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit 2016 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 5.6/10 Daha önce 2012 ve Yarından Sonra gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Roland Emmerich yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Liam Hemsworth, Jeff Goldblum, Bill Pullman, Maika Monroe, William Fichtner rol almaktadır.Kurtuluş Günü’nün üzerinden 20 yıl geçmiştir ve tüm dünya devletleri birlikte çok daha gelişmiş bir savunma sistemini kullanmaktadır. Hatta Ay’a da bir üs yapılmıştır. Ancak mağlup olmalarından hemen önce uzaya yardım çağrısı yapan yaratıkların çağrısı alınmıştır ve uzaylılar bu sefer çok daha güçlü bir şekilde yeniden dünyaya saldıracaktır. Dünyanın geleceği, bir grup insanın göstereceği kahramanlıklarka belirlenecektir.
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın