Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
10 kez izlendi
Kurtarıcı – Extraction 2016 Full HD izle

Kurtarıcı – Extraction 2016 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 6.7/10 Daha önce Scream Of The Banshee ve Silent Night gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Steven C. Miller yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Bruce Willis, Kellan Lutz, Gina Carano, Summer Altice, Sam Medina rol almaktadır.Emekli bir CIA ajanı olan Leonard Turner (Bruce Willis), Condor adında çok değerli bir donanım parçasını teslim almak üzereyken terörist bir örgüt tarafından kaçırılıp rehin alınır. Turner vasıtasıyla CIA’e, 14 saat içinde örgütün talepleri karşılanmazsa bu donanım vasıtasıyla dünyadaki tüm iletişim araçlarının kontrolünün ele geçirileceği ve füze sistemlerinin ABD’ye yönlendirileceği tehdidinde bulunulur. Bu esnada Prag’da CIA için analiz sorumlusu olarak çalışan Harry (Kellan Lutz) durumdan haberdar edilir, ancak yardım etmesine izin verilmez. Kimsenin babasının hayatını düşünmediğini gören Harry, bir şekilde kaçmayı başararak ABD’ye döner ve babasını kurtarmak için tek başına mücadeleye girişir.
Kurtarıcı – Extraction izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Kurtarıcı – Extraction Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Kurtarıcı – Extraction tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Kurtarıcı – Extraction filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Kurtarıcı – Extraction full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın