Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
19 kez izlendi
Korku Komedi: Bana Normal Aktiviteler 2016 Full izle

Korku Komedi: Bana Normal Aktiviteler 2016 Full izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 4.0/10 Daha önce bir çok güzel filmlerinin yönetmen koltuğunda oturan Özgür Bakar, oyuncu kadrosunda Ufuk Şen , Süleyman Kabaali , Bengi İdil Uras , Duygu Paracıkoğlu , Sanem İşler Şen yer almaktadır.Talip ve Yaşar yıllardır bir baltaya sap olamadıkları gibi, Muhteşem Abi’lerinden aldıkları paraları devamlı boş işlerde heba edip durmaktadırlar. Artık herkesin sabrını tüketen ikilinin karşısına Çiğdem çıkar. Çiğdem son işinden kovulmuş bir kostümcüdür ve Yaşar’ı kandırarak ona bir yönetmen olduğunu, bir korku filmi çekmek istediğini ve bu yolla çok para kazanabileceklerini anlatır. Korku Komedi: Bana Normal Aktiviteler izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Korku Komedi: Bana Normal Aktiviteler tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Korku Komedi: Bana Normal Aktiviteler yerli film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Korku Komedi: Bana Normal Aktiviteler filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Korku Komedi: Bana Normal Aktiviteler full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın

  1. nope dedi ki:

    teşekkürler fullhdfilmcenneti ailesi 🙂