Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
14 kez izlendi
Korkak 2010 Full HD izle

Korkak 2010 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 6.6/10 Daha önce Napoleon And Betsy ve The Young Poisoner’s Handbook gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Benjamin Ross yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; David Morrissey, Aidan Gillen, Sandra Oh, Eddie Marsan, Lolita Chakrabarti rol almaktadır.St. Pancras istasyonunda art arda iki kadın öldürülür. Cinayetlerin aylar önce işlenen benzer bir çifte cinayetle bağlantısı olduğu anlaşılınca, Müfettiş Dedektif Thorne, iki seri katilin ortaklaşa çalıştığından şüphelenir.St. Pancras istasyonunda art arda iki kadın öldürülür. Cinayetlerin aylar önce işlenen benzer bir çifte cinayetle bağlantısı olduğu anlaşılınca, Müfettiş Dedektif Thorne, iki seri katilin ortaklaşa çalıştığından şüphelenir.
Korkak izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Korkak Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Korkak tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Korkak filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Korkak full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın