Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
30 kez izlendi
Kedi 2017 Full HD izle

Kedi 2017 Full HD izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 7.7/10 Yönetmenliğini Ceyda Torun üstlendiği yapımcılığını Ceyda Torun para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Ceyda Torun yer almaktadır. Bu belgesel filmde Ceyda Torun, İstanbul’un sokak kedilerine bambaşka açılardan bakarak bu sevimli yaratıkların hayatlarımızda ne kadar büyük ve vazgeçilmez bir kapladığını bizlere aktarırken, bir yandan da elden geldiğince şefkat ve ilgi gösterdiğimiz kedilerin bizim insani yönümüzü ne kadar temsil ettiğini hatırlatıyor. Kedi izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Kedi tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Kedi film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Kedi filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Kedi full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın