Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
10 kez izlendi
Keanu 2016 Full HD izle

Keanu 2016 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 6.4/10 Daha önce Yaratık 1 ve The Last Man on Earth gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Peter Atencio yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Method Man, Nia Long, Will Forte, Tiffany Haddish, Rob Huebel rol almaktadır.Ayrılık acısı çekerken bulduğu yavru kedi ile yeniden hayata bağlanan ve kedisine Keanu adını veren bir adam ile en yakın arkadaşının, Keanu kaybolduktan sonra başlayan maceralarını konu alıyor.
Keanu izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Keanu Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Keanu tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Keanu filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Keanu full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın