HD Jet Film izle adresinde yönetim kurulu kararı ile hiç bir yerli yapım içerik paylaşılmayacaktır. Yalnızca yabancı filmleri bulabilirsiniz. (Kimseyi aldatmıyoruz kimseyi kandırmıyoruz vaktinizi çalmıyoruz, emeğe saygı için bize destek olmak için yabancı film izleyiniz.)

Alternatif Kaynaklar
2 views. kez izlendi
Kasap Havası 2016 Full HD izle
5.1/10

Kasap Havası 2016 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2016 - Türkiye
  • Yönetmen :Çiğdem Sezgin
  • Senaryo :
  • Oyuncular :Şenay Gürler , Levent Ülgen , İnanç Konukçu , Hakan Karahan , Nurcan Eren

İMDB 5.1/10 Yönetmenliğini Çiğdem Sezgin üstlendiği yapımcılığını Çiğdem Sezgin para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Şenay Gürler , Levent Ülgen , İnanç Konukçu , Hakan Karahan , Nurcan Eren yer almaktadır. Annesinin istediği kızla nişanlanmak üzere olan taksi şoförü Ahmet ile kendisinden yaşça büyük olan terzi Leyla ile tutkulu ilişkisini anlatan Kasap Havası’nda; Şenay Gürler, İnanç Konukçu, Hakan Karahan’ın yanı sıra Özay Fecht, Levent Ülgen, Can Kolukısa ve Cemre Ebuzziya gibi başarılı isimler de yer alıyor. Kasap Havası izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Kasap Havası tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Kasap Havası film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Kasap Havası filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Kasap Havası full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın