Alternatif Kaynaklar
232 views. kez izlendi
Karınca Adam – Antman (Full HD) Türkçe Dublaj izle
7.3/10

Karınca Adam – Antman (Full HD) Türkçe Dublaj izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2015 - ABD
  • Yönetmen :Peyton Reed
  • Oyuncular :Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas, Hayley Atwell, Judy Greer

İMDB 7.3/10 Sitemizden 1080p seçeneği ile Karınca Adam – Antman Full HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Karınca Adam – Antman film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Biyokimyacı Dr. Hank Pym (Michael Douglas) yaptığı son deneylerde, maddelerin boyutlarını değiştirmeyi keşfeder. Bu keşfi ilk önce üzerinde test eder ve yarattığı araçlarla birlikte böceklerle iletişime geçmeyi başarır. Yarattığı özel kıyafeti giyerek kötü güçlere karşı mücadele etmesi için Scott Lang’i (Paul Rudd) seçer, bu kıyafetin olağanüstü güçlerini kullanarak dünyayı kurtarmaya girişirler. Karınca Adam Full HD izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Karınca Adam – Antman tek parça izle HdJetFilmizle Karınca Adam – Antman 1080p tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Karınca Adam – Antman türkçe dublaj izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. AntMan filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Karınca Adam – Antman hdjet izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin, hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın