Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
16 kez izlendi
Karayip Korsanları: Siyah İnci’nin Laneti 2003 Full HD izle

Karayip Korsanları: Siyah İnci’nin Laneti 2003 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 8.1/10 Daha önce Halka ve Maskeli Süvari gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Michel Hazanavicius yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Annette Bening, Bérénice Bejo, Maksim Emelyanov, Yuriy Tsurilo, Mamuka Matchitidze rol almaktadır.Hafif üçkağıtçı fakat bir o kadar da sevimli Kaptan Jack Sparrow’un (Johnny Depp) korsanlık yaşamı, düşmanı kurnaz Kaptan Barbossa’nın (Geoffrey Rush), gemisi Siyah İnci’yi çalmasıyla altüst olur. Bu da yetmezmiş gibi Kaptan Barbossa, Port Royal kasabasına saldırır ve belediye başkanının güzeller güzeli kızı Elizabeth’i (Keira Knightley) kaçırır. Kızı kurtarmak ve Siyah İnci’yi yeniden ele geçirmek amacıyla Elizabeth’in çocukluk arkadaşı Will (Orlando Bloom) ve Jack güçlerini birleştirirler. Will’in bilmediği ise lanetli bir hazinenin Barbossa’nın kaderini nasıl değiştirdiği ve onu ve mürettebatını nasıl sonsuza kadar ölümsüz olarak yaşamaya mahkum ettiğidir.
Karayip Korsanları: Siyah İnci’nin Laneti izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Karayip Korsanları: Siyah İnci’nin Laneti Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Karayip Korsanları: Siyah İnci’nin Laneti tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Karayip Korsanları: Siyah İnci’nin Laneti filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Karayip Korsanları: Siyah İnci’nin Laneti full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın