Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
9 kez izlendi
Karanlık Sular 2016 Full HD izle

Karanlık Sular 2016 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 7.0/10 Daha önce Evdeki Düşman ve Mumya Evi gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Jaume Collet-Serra yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Blake Lively, Óscar Jaenada, Brett Cullen, Sedona Legge rol almaktadır.Gözlerden uzak bir deniz kenarında sörf yapan Nancy (Blake Lively) bu esnada büyük bir köpekbalığının saldırısına uğrar. Nancy canını kurtarsa da kıyıdan birkaç yüz metre uzaklıktaki bir kayalığın üstünde mahsur kalır. Tekrar kıyıya dönebilmek için acilen bir yol bulması gerekmektedir.
Karanlık Sular izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Karanlık Sular Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Karanlık Sular tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Karanlık Sular filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Karanlık Sular full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın