Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
13 kez izlendi
Kalpazan 2014 Full HD izle

Kalpazan 2014 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 5.7/10 Daha önce Birdsong ve Wallander gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Philip Martin yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; John Travolta, Christopher Plummer, Abigail Spencer, Anson Mount, Jennifer Ehle rol almaktadır.İkinci nesil bir hırsızın bir sendikadan geri ödemek şartı ile para alması ve aldığı parayla çocuğu hasta olan bir babanın hapisten çıkmasını sağlamasıyla başlıyor. İlerleyen dakikalarda para geri ödemek için verilen mücadeleye ve bir aile dramına şahit olacaksınız.
Kalpazan izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Kalpazan Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Kalpazan tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Kalpazan filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Kalpazan full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın