HD Jet Film izle adresinde yönetim kurulu kararı ile hiç bir yerli yapım içerik paylaşılmayacaktır. Yalnızca yabancı filmleri bulabilirsiniz. (Kimseyi aldatmıyoruz kimseyi kandırmıyoruz vaktinizi çalmıyoruz, emeğe saygı için bize destek olmak için yabancı film izleyiniz.)

Alternatif Kaynaklar
6 views. kez izlendi
İyi Biri 2014 Full HD izle
6.6

İyi Biri 2014 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2014
  • Yönetmen :Ayhan Sonyürek
  • Senaryo :
  • Oyuncular :Cengiz Bozkurt , Mazlum Çimen , Mustafa Alabora , Macit Sonkan , Aysan Sümercan

İMDB 6.6/10 Yönetmen koltuğunda ismini iyi duyurmuş başarılı yapıtlara imza atmış tecrübeli Ayhan Sonyürek oturmaktadır. Oyuncu kadrosunda Cengiz Bozkurt , Mazlum Çimen , Mustafa Alabora , Macit Sonkan , Aysan Sümercan rol almaktadırlar. Filmimiz Antakya’nın küçük bir ilçesinde yaşayan Mızrap’ın, babasının zar zor ayarladığı işinden kovulduğu gün başlar. İyi Biri izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. İyi Biri yerli film izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

İyi Biri tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. İyi Biri filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek İyi Biri full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın