HD Jet Film izle adresinde yönetim kurulu kararı ile hiç bir yerli yapım içerik paylaşılmayacaktır. Yalnızca yabancı filmleri bulabilirsiniz. (Kimseyi aldatmıyoruz kimseyi kandırmıyoruz vaktinizi çalmıyoruz, emeğe saygı için bize destek olmak için yabancı film izleyiniz.)

Alternatif Kaynaklar
4 views. kez izlendi
İsra ve Sihirli Kitap 2017 Full HD izle
5.5

İsra ve Sihirli Kitap 2017 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2017
  • Yönetmen :R. Kan Albay
  • Senaryo :
  • Oyuncular :Tamer Karadağlı , R. Kan Albay , Wim Opbrouck , Joke Devynck , Sven De Ridder

İMDB 5.5/10 Yönetmen koltuğunda ismini iyi duyurmuş başarılı yapıtlara imza atmış tecrübeli R. Kan Albay oturmaktadır. Oyuncu kadrosunda Tamer Karadağlı , R. Kan Albay , Wim Opbrouck , Joke Devynck , Sven De Ridder rol almaktadırlar. Hayatını biricik kamyonetiyle köyden kasabaya mal götürerek kazanan Salim’in, kendisi gibi kimsesiz birinin cenazesini Mersin’den Sivas’a ücretsiz götürmeyi kabul etmesiyle başlayan yol macerasının anlatıldığı bir film..İsra ve Sihirli Kitap izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. İsra ve Sihirli Kitap yerli film izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

İsra ve Sihirli Kitap tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. İsra ve Sihirli Kitap filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek İsra ve Sihirli Kitap full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın