Alternatif Kaynaklar
486 views. kez izlendi
Ip Man 3 (Full HD) Türkçe Dublaj izle
8.0

Ip Man 3 (Full HD) Türkçe Dublaj izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2015 - Hong Kong
  • Yönetmen :Wilson Yip
  • Oyuncular :Donnie Yen, Yifei Liu, Lynn Hung, Mike Tyson, Kent Cheng

İMDB 8.0/10 Sitemizden 1080p seçeneği ile Ip Man 3 Full HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Ip Man 3 film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. 1959 yılı, Ip Man (Donnie Yen), Hong Kong’daki sakin hayatına alışmaya başlamaktadır. Büyük oğlu Ip Chun Foshan’a dönmüş, küçük oğlu Ip Ching ve eşi yanında kalmıştır. Ip Ching’in okuduğu okul binası oldukça değerli bir arazi üzerindedir ve Amerikalı emlak taciri Frank (Mike Tyson), o arazinin ne pahasına olursa olsun alınması için adamlarına emir verir. Okulu korumak için Ip ve öğrencileri, bir kez daha çok tehlikeli bir maceraya atılacaktır. Ip Man 3 tek parça izle HdJetFilmizle Ip Man 3 1080p tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Ip Man 3 türkçe dublaj izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Yip Man 3 filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Ip Man 3 hdjet izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin, hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın