Alternatif Kaynaklar
1 views. kez izlendi
İnsanlığın Sonu 2015 Full HD izle
5.8

İnsanlığın Sonu 2015 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2015 - İspanya
  • Yönetmen :Miguel Ángel Vivas
  • Senaryo :
  • Oyuncular :Matthew Fox, Jeffrey Donovan, Clara Lago, Ahna O'Reilly, Valeria Vereau

İMDB 5.8/10 Daha önce Dehşet evi ve I’ll See You In My Dreams gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Miguel Ángel Vivas yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Matthew Fox, Jeffrey Donovan, Clara Lago, Ahna O’Reilly, Valeria Vereau rol almaktadır. Birkaç yüzbin yıllık evrim ve üstünlükten sonra insanlar neredeyse dünya yüzünden silinmiştir. Birkaç gün içinde, insanları zeka sahibi olmayan, zalim ve vahşi yaratıklara dönüştüren bir enfeksiyon yüzünden insanlık silinip süpürülmüştür. Şimdi ise salgından 7 yıl sonra, bir hiçliğin ortasında yer alan Harmony kasabası uzun yıllar süren ve gezegenin bir kısmını kaplayan karlarla örtülüdür. Uzun zamandır arkadaş olan Patrick ve Jack, ve Jack’in kızı Lu, tek hayatta kalanlardır. Yine de birbirleriyle görüşmemekte hatta birbirlerini görmezden gelmektedirler. Aralarında korkunç bir şey yaşanmış ve uzun zamandır süregelen nefret ile arkadaşlıkları çoktan bitmiştir. Yiyecek insan bulamayan ve doymak bilmeyen bir açlığa sahip yaratıklar dünyanın bu unutulmuş köşesine de geldiklerinde Patrick ve Jack güçlerini birleştirip geçmişte aralarında şekillenen nefreti unutarak hayatları nı kurtarmak için birlikte mücadele edecekler midir? İnsanlığın Sonu izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. İnsanlığın Sonu Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

İnsanlığın Sonu tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. İnsanlığın Sonu filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek İnsanlığın Sonu full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın