Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
8 kez izlendi
İnatçılar – Hrútar 2015 Full HD izle

İnatçılar – Hrútar 2015 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 7.4/10 Daha önce Summerland gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Grímur Hákonarson yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Sigurður Sigurjónsson, Theódór Júlíusson, Charlotte Bøving, Sveinn Ólafur Gunnarsson, Ingrid Jónsdóttir rol almaktadır.İzlanda’nın merkezden uzak bir köyünde yaşayan Gummi (Sigurður Sigurjónsson) ve Kiddi (Theodór Júlíusson) adlı kardeşler, ailelerinden kalan koyun sürülerini besleme işiyle hayatlarını kazanmaktadır. Hatta bölgenin en kaliteli koyun ve koçlarına sahiptirler. Ancak iki kardeş 40 yıldır birbirine tek kelime etmemiş, yanyana çiftliklerde birbirlerinden ayrı yaşamış, sürekli bir rekabet ve kıskançlık halinde olmuşlardır.
Bir gün sürülerindeki hayvanları etkileyen bir hastalığın yayılmasıyla çok zor durumda kalırlar. Bölgedeki tüm küçükbaş hayvanlar gibi onlarınkiler de itlaf edilecektir. Gummi, sürüsündeki tüm koyunları kendi eliyle öldürmeyi tercih etmiştir. Ancak hastalıksız olduğunu düşündüğü birkaç koyun ve bir koçu gizli bir yere saklamıştır. Bu koyunların varlığından itlaf ekipleri haberdar olunca, kardeşler sürülerinin son üyelerini kurtarmak için işbirliği yapmak zorunda kalacaktır.
İnatçılar – Hrútar izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. İnatçılar – Hrútar Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

İnatçılar – Hrútar tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. İnatçılar – Hrútar filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek İnatçılar – Hrútar full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.