HD Jet Film izle adresinde yönetim kurulu kararı ile hiç bir yerli yapım içerik paylaşılmayacaktır. Yalnızca yabancı filmleri bulabilirsiniz. (Kimseyi aldatmıyoruz kimseyi kandırmıyoruz vaktinizi çalmıyoruz, emeğe saygı için bize destek olmak için yabancı film izleyiniz.)

Alternatif Kaynaklar
4 views. kez izlendi
İlk Öpücük 2017 Full HD izle
6.1/10

İlk Öpücük 2017 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2017 - Türkiye
  • Yönetmen :Murat Onbul
  • Senaryo :
  • Oyuncular :Murat Yıldırım , Özge Gürel , Cezmi Baskın , Hayrettin Karaoğuz , Beyti Engin

İMDB 6.1/10 Yönetmenliğini Murat Onbul üstlendiği yapımcılığını Çağlar Yurt para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Murat Yıldırım , Özge Gürel , Cezmi Baskın , Hayrettin Karaoğuz , Beyti Engin yer almaktadır. İlk Öpücük izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. İlk Öpücük tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

İlk Öpücük film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. İlk Öpücük filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek İlk Öpücük full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın