Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
11 kez izlendi
İçimizdeki Yol 2014 Full HD izle

İçimizdeki Yol 2014 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 7.1/10 Daha önce Bir Tutam Cennet ve EartBound gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Gren Wells yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Robert Sheehan, Dev Pate Zoë Kravitz, Kyra Sedgwick, Robert Patrick rol almaktadır.Tourette Sendromu’na sahip bir genç olan Vincent (Robert Sheehan), annesini kaybettikten sonra uzun süredir görmediği babası Robert’a (Robert Patrick) taşınmak zorunda kalır, ancak politikayla ilgilenen babası ayakbağı olmaması için onu Dr. Mia Rose’un (Kyra Sedgwick) kliniğine yatırır. Vincent burada tanıştığı anoreksik Marie’ye (Zoe Kravitz) aşık olur. Doktorun arabasını çalan ikili, yanlarına obsesif kompülsif Alex’i de (Dev Patel) alarak hepsinin hayatını değiştirecek bir yolculuğa çıkar.
İçimizdeki Yol izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. İçimizdeki Yol Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

İçimizdeki Yol tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. İçimizdeki Yol filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek İçimizdeki Yol full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın