Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
24 kez izlendi
İblisin Oğlu 13. Vahşet 2013 Full HD izle

İblisin Oğlu 13. Vahşet 2013 Full HD izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 5.2/10 Yönetmenliğini Emre Kaya üstlendiği yapımcılığını Zafer Kaya para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Coşkun Kemer , Merve Uçar Cangöz , Yiğit Dören , Fevzi Altunbulak , Kemal Özyakut yer almaktadır. Gazetecilik bölümünde son sınıfta okuyan bir arkadaş grubu, bitirme tezlerine konu olması amacıyla ilginç haberlere göz atmaktadırlar. Tam da aradıkları haberi bulurlar; sekiz dağcının esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolduğu olayı ve bu olayın arkasında yer aldığını düşündükleri, bir dağ evinde tek başına yaşayan Wild’ın hikayesini ele alacaklardır. Kameralar kayıda girdiğindeyse 13 sayısının laneti kendilerini bulacaktır.
Çekimleri Aydın’da gerçekleşen film, 27 Aralık 2013’te vizyona girdi. İblisin Oğlu 13. Vahşet izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. İblisin Oğlu 13. Vahşet tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

İblisin Oğlu 13. Vahşet film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. İblisin Oğlu 13. Vahşet filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek İblisin Oğlu 13. Vahşet full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın