Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
9 kez izlendi
I Am Wrath – Ben Gazap 2016 Full HD izle

I Am Wrath – Ben Gazap 2016 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 5.2/10 Daha önce Maske ve Akrep Kral gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Chuck Russell yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; John Travolta, Rebecca De Mornay, Sam Trammell, Amanda Schull, Christopher Meloni rol almaktadır.Stanley Hill karısı bir otoparkta 3 gangster tarafından öldürülmüş bir adamdır. Olay hatıranda orada olan ve gangsterlerin elinden yaralı olarak kurtulan Stanley’i karısının defin işlemlerinin hemen peşinden olayın faillerinin peşine düşecektir. Polis’in dahi bulamadığı bu gangsterleri yakalayıp cezalarını kendi elleri ile vermek isteyen Stanley’in intikamı düşündüğünden de zor olacaktır.
I Am Wrath – Ben Gazap izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. I Am Wrath – Ben Gazap Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

I Am Wrath – Ben Gazap tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. I Am Wrath – Ben Gazap filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek I Am Wrath – Ben Gazap full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın