Alternatif Kaynaklar
2 views. kez izlendi
Hayatımın Şarkısı 2014 Full HD izle
7.3

Hayatımın Şarkısı 2014 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2014 - Fransa , Belçika
  • Yönetmen :Eric Lartigau
  • Senaryo :
  • Oyuncular :Karin Viard, François Damiens, Eric Elmosnino, Louane Emera, Mar Sodupe

İMDB 7.3/10 Daha önce Sahte Gelin ve L’espace gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Eric Lartigau yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Karin Viard, François Damiens, Eric Elmosnino, Louane Emera, Mar Sodupe rol almaktadır.Bélier ailesinin 16 yaşındaki Paula hariç tüm fertleri işitme engellidir. Paula ailenin bütün gündelik işleriyle, en başta çiflikteki işleriyle yalnız başına ilgilenmektedir. Bir gün müziğe karşı doğuştan bir yeteneği olduğunu anlayan müzik öğretmenin ısrarlarıyla, Radio France’ın gerçekleştirdiği yarışmaya katılmaya karar verir. Bu karar ailesinden bağımsız yeni bir hayat tarzına sahip olması ve yetişkinliğe doğru kaçınılmaz bir adım atması anlamına gelmektedir.Hayatımın Şarkısı izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Hayatımın Şarkısı Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Hayatımın Şarkısı tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Hayatımın Şarkısı filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Hayatımın Şarkısı full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın