Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
31 kez izlendi
Hayati Tehlike 2016 izle Full HD

Hayati Tehlike 2016 izle Full HD | HD

  • Etiketler:

İMDB 4.6/10 Yönetmenliğini Serdar Işık üstlendiği yapımcılığını Mustafa Uslu para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Toygan Avanoğlu , Öznur Serçeler , Füsun Demirel , Burç Kümbetlioğlu , Anıl İlter yer almaktadır. Hayati Tehlike (Toygan Avanoğlu) ve süt kardeşi Nutku Tutuk (Anıl İlter) çok farklı işler yaparak hayatlarını sürdürmektedir. Nutku Tutuk uluslararası çapta işler yapan bir polistir, Hayati ise etli ekmek lokantası işletmektedir. İstanbul’a gelen ünlü bir mafya babasının peşine düşen kardeşine yardımcı olmak isteyen Hayati, hiç alışkın olmadığı kişilerle muhatap olmaya başladıkça başına birçok komik olay gelecektir.
Yönetmen koltuğunda Serdar Işık’ın oturduğu filmin senaryosu, aynı zamanda filmde küçük bir rolü de olan Baykut Badem’e ait. Hayati Tehlike izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Hayati Tehlike tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Hayati Tehlike film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Hayati Tehlike filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Hayati Tehlike full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın