HD Jet Film izle adresinde yönetim kurulu kararı ile hiç bir yerli yapım içerik paylaşılmayacaktır. Yalnızca yabancı filmleri bulabilirsiniz. (Kimseyi aldatmıyoruz kimseyi kandırmıyoruz vaktinizi çalmıyoruz, emeğe saygı için bize destek olmak için yabancı film izleyiniz.)

Alternatif Kaynaklar
3 views. kez izlendi
Hayat Var 2009 Full HD izle
7.5

Hayat Var 2009 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2009
  • Yönetmen :Reha Erdem
  • Senaryo :
  • Oyuncular :Erdal Beşikçioğlu , Önder Açıkbaş , Elit İşcan , Levent Yılmaz , Şenol Toz

İMDB 7.5/10 Yönetmen koltuğunda ismini iyi duyurmuş başarılı yapıtlara imza atmış tecrübeli Reha Erdem oturmaktadır. Oyuncu kadrosunda Erdal Beşikçioğlu , Önder Açıkbaş , Elit İşcan , Levent Yılmaz , Şenol Toz rol almaktadırlar. Hayat (14), babası ve yatalak dedesi ile birlikte, nefes kesici güzellikteki İstanbul Boğazı’na açılan bir dere ağzına kurulmuş, derme çatma ahşap bir evde yaşamaktadır.Hayat Var izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Hayat Var yerli film izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Hayat Var tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Hayat Var filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Hayat Var full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın