Alternatif Kaynaklar
3 views. kez izlendi
Hatırla 2016 Full HD izle
7.4

Hatırla 2016 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2015 - Kanada , Almanya
  • Yönetmen :Atom Egoyan
  • Senaryo :
  • Oyuncular :Christopher Plummer, Dean Norris, Martin Landau, Jürgen Prochnow, Bruno Ganz

İMDB 7.4/10 Daha önce Büyük Hata ve Gerçeğin Ötesinde gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Atom Egoyan yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Christopher Plummer, Dean Norris, Martin Landau, Jürgen Prochnow, Bruno Ganz rol almaktadır.Artık bunamanın pençesine iyice düşmüş olan Zev Guttman (Christopher Plummer), New York’ta bir bakımevinde yaşayan, Yahudi Soykırımı’ndan kurtulmuş bir adamdır. Burada Max Rosenbaum (Martin Landau) adlı bir başka Yahudi’yle tanışır. Rosenbaum onu Auschwitz’teki günlerinden hatırlamıştır, ikisinin de ailesini öldüren Nazi subayının, Rudy Kurlander sahte adıyla Kuzey Amerika’ya göç ettiğini anlatır. ABD ve Kanada’da 4 tane Rudy Kurlander adlı insan vardır ve katilin bu 4 kişiden biri olduğuna inanmaktadırlar. Max, Zev’i ikna etmeyi başarır ve Zev, ailesinin katili olan Kurlander’i bulabilmek için zayıflayan hafızasına rağmen beklenmedik sürprizlerle dolu bir yolculuğa çıkar.
Hatırla izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Hatırla Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Hatırla tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Hatırla filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Hatırla full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın