Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
122 kez izlendi
Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı (Full HD) Türkçe Dublaj izle

Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı (Full HD) Türkçe Dublaj izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 8.2/10 Sitemizden 1080p seçeneği ile Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı Full HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. “Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı”nda, beşinci öğretim yılı için Hogwarts’a dönen Harry, büyücü camiasının büyük çoğunluğunun onun kötü Lord Voldemort’la karşılaştığını inkar ederek, Lord Voldemort’un döndüğü haberine kulak tıkamayı tercih ettiklerini görür. Hogwarts’ın saygın müdürü Albus Dumbledore’un kendisinin konumunu zayıflatarak yerine geçmek için Voldemort’un döndüğü yalanını söylediğini düşünen Sihir Bakanı Cornelius Fudge, Dumbledore ve Hogwarts öğrencilerinin hareketlerinden haberdar olabilmek için okula yeni bir Karanlık Sanatlara Karşı Savunma öğretmeni atar. Ama Profesör Dolores Umbridge’in Bakanlıktan onaylı savunma büyüsü dersi onları ve tüm büyücü camiasını kendilerini tehdit eden karanlık güçlere karşı ne yazık ki savunmasız bırakır; bu yüzden, arkadaşları Hermione ve Ron’un teşviki üzerine, Harry konuya el atar. Kendilerine “Dumbledore’un Ordusu” adını veren küçük grupla buluşan Harry, onlara Karanlık Güçlere karşı nasıl savunacaklarını öğreterek, bu genç ve cesur büyücüleri kendilerini bekleyen olağanüstü savaşa hazırlar. Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı Full HD izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı tek parça izle HdJetFilmizle Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı 1080p tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı türkçe dublaj izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Harry Potter and the Order of the Phoenix filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı hdjet izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin, hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın