Alternatif Kaynaklar
2 views. kez izlendi
Hain 2016 Full HD izle
6.4

Hain 2016 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2016 - İngiltere
  • Yönetmen :Susanna White
  • Senaryo :
  • Oyuncular :Ewan McGregor, Stellan Skarsgård, Naomie Harris, Damian Lewis, Mark Stanley

İMDB 6.4/10 Daha önce Jane Eyre ve Büyük Patlama gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Susanna White yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Ewan McGregor, Stellan Skarsgård, Naomie Harris, Damian Lewis, Mark Stanley rol almaktadır.Öğretmen Perry Makepeace (Ewan McGregor) ve sevgilisi Gail Perkins (Naomie Harris) Fas’ta tatilde bulundukları sırada Dima (Stellan Skarsgård) adlı bir Rus’la tanışırlar. İlk bakışta dost canlısı bir zengin gibi görünen adamın başka niyetleri olduğu kısa zamanda anlaşılır, Dima Rus mafyasının bir üyesidir ve patronu tarafından ölümüne karar verilmiştir. Kendisi ve ailesini kurtarabilmek için tek umudu, mafyanın Londra’daki bütün kara para aklama faaliyetlerini İngiliz MI6 servisine sızdırarark İngiltere’den korunma ve sığınma talep etmektir. Bu amaçla Perry’e çok gizli bilgilerin yer aldığı bir disk verir ve yetkililere iletmesini ister. Ancak bu masum yardım, Perry’nin İngiliz gizli servisi ve Rus mafyası arasında kalmasına ve hayatının tehlikeye girmesine neden olacak bir gerilimli bir yolculuğa çıkmasına neden olacaktır.
Hain filmi, John le Carré’ın 2010’da basılan aynı adlı kitabından uyarlandı.
Hain izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Hain Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Hain tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Hain filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Hain full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın