HD Jet Film izle adresinde yönetim kurulu kararı ile hiç bir yerli yapım içerik paylaşılmayacaktır. Yalnızca yabancı filmleri bulabilirsiniz. (Kimseyi aldatmıyoruz kimseyi kandırmıyoruz vaktinizi çalmıyoruz, emeğe saygı için bize destek olmak için yabancı film izleyiniz.)

Alternatif Kaynaklar
2 views. kez izlendi
Gulyabani Full HD izle
6.0

Gulyabani Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2014
  • Yönetmen :Orçun Benli
  • Senaryo :
  • Oyuncular :Deniz Uğur , Ceyda Ateş , Melike Öcalan , Didem Balçın , Mustafa Üstündağ

İMDB 6.0/10 Daha önce bir çok güzel filmlerinin yönetmen koltuğunda oturan Orçun Benli, oyuncu kadrosunda Deniz Uğur , Ceyda Ateş , Melike Öcalan , Didem Balçın , Mustafa Üstündağ yer almaktadır.Güneş, Duygu, Aslı ve Yasemin fantastik bir konusu olan bir filmin senaryosunu yazmak için ormandaki bir av evine giderler. Mekanın ruhunu keşfetmeye çalıştıklarında tahmin etmedikleri olaylar da ardarda gelecektir. Falcı bir kadından duydukları Gulyabani efsanesini başta onlara boş gelse de yaşadıkları olaylarla o bölgedeki Gulyabani’yi uyandırdıklarını fark edeceklerdir..Gulyabani izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Gulyabani tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Gulyabani yerli film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Gulyabani filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Gulyabani full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın