Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
5 kez izlendi
Grimsby Kardeşler 2016 Full HD izle

Grimsby Kardeşler 2016 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 6.3/10 Daha önce Kır Zincirlerini ve The Incredble HULK gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Louis Leterrier yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Mark Strong, Sacha Baron Cohen, Rebel Wilson, Penélope Cruz, Isla Fisher rol almaktadır.İki birbirine benzemeyen kardeş. Biri üst düzey bir istihbarat ajanı, diğeri ise futbol düşkünü, holiganlık seviyesinde bir taraftar. Ajan bir gün yerine getirmesi gereken çok önemli, yeni bir görev alır ve holigan kardeşiyle iş birliğine girer.
Grimsby Kardeşler izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Grimsby Kardeşler Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Grimsby Kardeşler tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Grimsby Kardeşler filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Grimsby Kardeşler full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın