Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
42 kez izlendi
Genç ve Güzel +18 Erotik Film izle

Genç ve Güzel +18 Erotik Film izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 7.0/10 Daha önce 8 Kadın ve Evde gibi filmlerin yöneticiliğini yapan François Ozon yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Charlotte Rampling, Marine Vacth, Géraldine Pailhas, Nathalie Richard, Frédéric Pierrot rol almaktadır.”4 mevsim ve 4 şarkıyla 17 yaşındaki bir kızın çağdaş portresi” olarak tanımladığı son filminde Ozon, Buñuel’in meşhur Gündüz Güzeli filmini çağrıştıran bir öyküyü ele alıyor. Filmin merkezindeki Isabelle, ergenlikten henüz çıkmıştır ve cinsel uyanışıyla aşk arayışını bir fahişe olarak yaşamayı tercih eder. Beden, ergenlik, aile ve cinsellik kavramlarını tartışmaya açan filmde geçen her bir mevsime bir Françoise Hardy şarkısı eşlik ediyor.
Genç ve Güzel izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Genç ve Güzel Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Genç ve Güzel tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Genç ve Güzel filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Genç ve Güzel full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın