Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
12 kez izlendi
Geleceğe Dönüş 1985 Full HD izle

Geleceğe Dönüş 1985 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 8.5/10 Daha önce Forrest Gump ve Geleceğe Dönüş gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Robert Zemeckis yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Michael J. Fox, Christopher Lloyd, Crispin Glover, Lea Thompson, Thomas F. Wilson rol almaktadır.Dönemin özellikle tasarımıyla öne çıkan otomobillerinden olan bir DeLoran’ın içine gizlenmiş icat, Marty’i yanlışlıkla 50’lere geri götürür. Sorumsuz delikanlı bu gösterişsiz Amerikan kasabasında bir kazaya yol açar ve müstakbel anne ve babasının tanışmasına engel olur. Böylece kendisi de hiç doğmamış olacağı için bu durumu düzeltmesi gerekmektedir. Ama hayat sandığından daha karmaşıktır ve sorumluluk kelimesinin anlamını öğrenmek zorundadır.
Geleceğe Dönüş izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Geleceğe Dönüş Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Geleceğe Dönüş tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Geleceğe Dönüş filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Geleceğe Dönüş full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.