Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
28 kez izlendi
Geçmişteki Sır 2017 Full HD izle

Geçmişteki Sır 2017 Full HD izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 6.3/10 Yönetmenliğini Raşit Görgülü üstlendiği yapımcılığını Raşit Görgülü para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Serkan Şenalp , Nataša Petrović , Emir Hadzihafisbegovic , Ufuk Bayraktar , Suzan Kardeş yer almaktadır. İstanbul’da ailesiyle yaşayan ve fotoğrafçılıkla uğraşan Ali (Serkan Şenalp), geçirdiği kalıtsal bir hastalık sonucu kendini Bosna-Hersek’te bulur. Geçmişinde kalmış, ancak hiç bilmediği bazı sırlarla bu ülkeye bağlı olduğunu yavaş yavaş fark etmiştir. 90’lardaki savaş yıllarına kadar uzanan bir yolculuğa çıkan Ali’nin bu serüvendeki yoldaşı, burada tanıştığı Hana (Nataşa Petroviç) olacaktır. Geçmişteki Sır izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Geçmişteki Sır tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Geçmişteki Sır film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Geçmişteki Sır filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Geçmişteki Sır full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın