Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
54 kez izlendi
Fokus (Full HD) Türkçe Dublaj izle

Fokus (Full HD) Türkçe Dublaj izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 7.6/10 Sitemizden 1080p seçeneği ile Fokus Full HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Fokus film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Tecrübeli bir dolandırıcı olan Nicky (Will Smith), genç ve güzel Jess’i (Margot Robbie) koruması altına alır, ona bildiği her şeyi öğretmeye başlar. İşler iyi gitmektedir, ancak aralarındaki ilişkinin romantik boyut kazanmasıyla işleri zorlaşır. Bu hayatta aşk ve ihanetin bir arada yürümeyeceğini anlayan ikili sonunda yollarını ayırır. 3 yıl sonra çiftimiz yeniden karşılaştığında ise her şey karman çorman olacaktır. Fokus Full HD izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Fokus tek parça izle HdJetFilmizle Fokus 1080p tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Fokus türkçe dublaj izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Focus filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Fokus hdjet izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin, hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın