HD Jet Film izle adresinde yönetim kurulu kararı ile hiç bir yerli yapım içerik paylaşılmayacaktır. Yalnızca yabancı filmleri bulabilirsiniz. (Kimseyi aldatmıyoruz kimseyi kandırmıyoruz vaktinizi çalmıyoruz, emeğe saygı için bize destek olmak için yabancı film izleyiniz.)

Alternatif Kaynaklar
5 views. kez izlendi
Firak 2015 Full HD izle
5.1/10

Firak 2015 Full HD izle

  • Yapım Yılı - Ülke :2014 - Türkiye
  • Yönetmen :Halil özer
  • Senaryo :
  • Oyuncular :Oktay Gürsoy , Canan Atalay , Barış Gönenen

İMDB 5.1/10 Yönetmenliğini Halil özer üstlendiği yapımcılığını Halil özer para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Oktay Gürsoy , Canan Atalay , Barış Gönenen yer almaktadır. İki aşığın hüzünlü ayrılık hikayesinin anlatıldığı film, adını şairlerin dizelerinden alıyor. Filmin başrollerini Canan Atalay, Oktay Gürsoy ve Barış Gönenen paylaşırken, filmin senaryosu ve yönetmenliği ise Halil Özer’e ait. Firak izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Firak tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Firak film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Firak filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Firak full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın