Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
16 kez izlendi
Erkekler 2013 Full HD izle

Erkekler 2013 Full HD izle | HD

  • Etiketler:

İMDB 6.3/10 Yönetmenliğini Faruk Aksoy üstlendiği yapımcılığını Faruk Aksoy para yatırdığı ve oyuncu kadrosunda Ali Poyrazoğlu , Fikret Kuşkan , Güneş Emir , Asuman Dabak , Elit Çam yer almaktadır.Sinema tarihimizin bütün rekorlarını kıran ”Fetih 1453” filminin yönetmeni ve yapımcısı Faruk Aksoy’un yeni projesi Erkekler’de Fikret Kuşkan, Ali Poyrazoğlu, Asuman Dabak, Güneş Emir ile kalabalık bir oyuncu kadrosu yer alıyor.
Erkekler aşık olur, koca olur, baba olur ve sonra bir çuval inciri berbat ederler, denen filmde ‘Yaratılıştan mı böyleler, sonradan mı böyle oluyorlar! Erkeklerin tedavisi mümkün mü? Sorusunun cevabı 20 Aralık’tan itibaren ‘Erkekler’ filminde veriliyor.Erkekler izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Erkekler tek parça izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.Erkekler film izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Erkekler filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Erkekler full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.