Uyarı: Filmi farklı alternatiflerden izlemek için aşağıdakı Alternatif Kaynaklar kısmından seçim yapabilirsiniz.
Alternatif Kaynaklar
14 kez izlendi
Er Ryan’ı Kurtarmak 1998 Full HD izle

Er Ryan’ı Kurtarmak 1998 Full HD izle | Yüksek Kalite

  • Etiketler:

İMDB 8.6/10 Daha önce Transformers ve Sıkıysa Yakala gibi filmlerin yöneticiliğini yapan Steven Spielberg yeni bir film ile bizlerle. Oyuncu kadrosunda; Tom Hanks, Vin Diesel, Matt Damon, Paul Giamatti, Giovanni Ribisi rol almaktadır.II. Dünya Savaşı yıllarında 3 oğlunun birden ölüm haberini alan anne, 4. oğlunun yaşadığını duymak ister.Artık tüm Amerikan ordusunun hedefi annenin son oğlu olan James Ryan’ı ne pahasına olursa olsun kurtarmaktır. Askerler her yerde ona ait izler aramaya başlar fakat bu öylesine bir göreve dönüşür ki bir kişiyi kurtarmak uğruna bir çok askerin hayatı tehlikeye girer.
Er Ryan’ı Kurtarmak izlemek için bizi tercih ettiğiniz için iyi ki varsınız. Er Ryan’ı Kurtarmak Türkçe Dublaj izleme ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Er Ryan’ı Kurtarmak tek parça izlemeniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin. Sorunu bildirmeniz durumunda en kısa sürede halledileceğinden şüpheniz olmasın. Er Ryan’ı Kurtarmak filmini izledikten sonra filmi izlemeyen ziyaretçilerimiz için yorum yapıp diğer izleyicilerimize görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Son olarak kaliteli hizmetimizi ve sizler için çalıştığımızı görerek Er Ryan’ı Kurtarmak full izleme imkanı sunmaya çalışırken bir beğeniyi çok görmeyin 😀 hdjetfilmizle.org iyi seyirler diler.